Kompleksowe zakładanie ogrodów

O firmie

img_ofirmieSiedziba firmy Baham znajduje się w Gdyni , jednak zlecenia wykonujemy na terenie całego województwa Pomorskiego. Zajmujemy się projektowaniem i zakładaniem ogrodów przydomowych oraz zagospodarowaniem zielenią terenów przy firmach i osiedlach mieszkaniowych. Zieleń wokół nas działa relaksująco , dlatego istotne jest aby tworzyć miejsca , zapewniając ludziom codzienny kontakt ze światem roślin. Dzięki ciekawym i oryginalnym rozwiązaniom , kompozycje roślinne tworzą jeden spójny obraz wraz z architekturą budynku i jego otoczeniem.

Do każdego zlecenia staramy się podejść indywidualnie. Współpracujemy z renomowaną i zaufaną firmą produkcyjną specjalizującą się w systemach nawadniania oraz ze szkółką ogrodniczą , posiadającą w ofercie obszerny asortyment odmian roślin : byliny , iglaki , krzewy , drzewa ozdobne . Wykonując nasze prace stawiamy przede wszystkim na jakość , a zadowolenie klienta to nasz priorytet. Usługi wykonujemy kompleksowo poczynając od projektu i wyceny , po zakup materiałów , transport i realizację . Każdy piękny ogród aby mógł istnieć i rozwijać się potrzebuje stałego zasilania w wodę. Aby zaspokoić tę potrzebę instalujemy automatyczny system nawadniający ( projekt i wycenę wykonujemy bezpłatnie). Takie rozwiązanie pozwala na stałe zapomnieć o tym obowiązku , a Twój ogród jest wiecznie zielony. Problem wyschniętej trawy czy też podsychanie roślin idzie w niepamięć.

W naszych realizacjach wykorzystujemy produkty najwyższej klasy renomowanych marek takich jak : K-Rain , Orbit , Hunter , Irriga , RainBird , Irritec , Fish , Irritrol . Posiadamy certyfikaty ukończonych szkoleń w zakresie asortymentu , projektowania i montażu systemów automatycznego nawadniania. Zastosowanie odpowiedniego asortymentu i właściwe rozmieszczenie zraszaczy podążające za doświadczeniem pozwala ograniczyć zużycie wody nawet do 50% w porównaniu z tradycyjnym podlewaniem z węża. Realizujemy również montaż na obiektach i ogrodach już zagospodarowanych , bez uszkadzania trawnika oraz istniejącej roślinności. Przejścia pod kostką brukową także nie stanowią dla nas problemu.

Udzielamy gwarancji na wykonywane przez nas usługi .

Jak do nas DOJECHAĆ?

Dane TELEADRESOWE

BAHAM
ul. Janka Wiśniewskiego 26
81-335 Gdynia
tel. 531 00 66 88

e-mail: baham@baham.pl