Kompleksowe zakładanie ogrodów

Nawadnianie

img_nawadnianie1

Najpiękniejsze chwile swojego życia spędzasz w ogrodzie. Odczuwasz radość z zabawy z dziećmi, podczas grilla z przyjaciółmi, czytając na ławeczce ulubioną książkę albo odpoczywając w otoczeniu zieleni po stresującej pracy. Posiadanie ogrodu wymaga jednak nakładu pracy. Większość poświęcasz dbając o roślinność. Podlewanie zieleni zajmuje sporo czasu, szczególnie jeśli wykonujesz je samodzielnie. Automatyczny System Nawadniania uwolni Ciebie od obowiązków związanych z podlewaniem zieleni.

Zyskasz znacznie więcej wolnego czasu, który spędzisz z rodziną lub przyjaciółmi, ciesząc się doskonale utrzymaną zielenią.

CO TO JEST AUTOMATYCZNY SYSTEM NAWADNIANIA ?

Automatyczny system nawadniania składa się z rurociągów umieszczonych na niewielkiej głębokości pod powierzchnią ziemi oraz ze zraszaczy wynurzanych pod ciśnieniem wody. Sercem całego układu jest sterownik który możemy zamontować wewnątrz lub na zewnątrz budynku. Sterowniki posiadają dodatkowo pilota co jeszcze bardziej urozmaica wygodę. Kolejnym ważnym elementem jest studzienka / skrzynka w której umieszcza się elektrozawory odpowiedzialne za poszczególne sekcje nawadniające. Do podlewania rabat i skalniaków używa się linii kroplującej i mikrozraszaczy. Kompletny system nawadniania posiada również czujkę pogodową, która reguluje pracę systemu w zależności od warunków pogodowych i opadów.

W skład systemu nawadniającego zaliczamy :

ZALETY AUTOMATYCZNEGO SYSTEMU NAWADNIANIA

OFERUJEMY PEŁEN ZAKRES USŁUG ZWIĄZANYCH Z NAWADNIANIEM ZIELENI

Dysza o wysokiej wydajności MP ROTATOR stosowana
w przydomowych i komercyjnych systemach nawadniania zużywa 30 % mniej wody

Zasięg : 2,5 m – 10,7 m

img_nawadnianie2
MP Rotator jest rewolucyjną, wielostrumieniową dyszą, która zużywa mniej wody, a jednocześnie – dzięki strumieniowi odpornemu na podmuchy wiatru – zapewnia bardziej równomierne nawodnienie powierzchni niż tradycyjna dysza. MP Rotator nie przyczynia się do powstawania mgły towarzyszącej dużemu ciśnieniu wody, natomiast wielokrotny strumień daje większe pokrycie i mniejsze dawki niż pojedynczy strumień ze zraszacza turbinkowego.

Inteligentny sposób na wodę MP Rotator zapewnia zwiększony zasięg w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy, z odpowiednio dostosowanym opadem przy dowolnie ustawionym kącie i zasięgu. Wolniejsze tempo nawadniania wymaga dwukrotnie większego czasu pracy w stosunku do tradycyjnych zraszaczy, znacznie ograniczając zjawisko spływania wody – jest to idealne rozwiązanie w przypadku zboczy i zwięzłych gleb. Zwiększona wydajność oznacza o 30% mniejsze zużycie wody w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy.
Produkt amerykańskiego producenta marki Hunter .

img_nawadnianie3

Niezawodny zraszacz Super Pro do zraszania dużych powierzchni trawnikowych

Zasięg : 9 m – 14,5 m

img_nawadnianie4img_nawadnianie5

Idealny nowy zraszacz turbinkowy ze specjalnym mechanizmem umożliwiającym zamykanie przepływu wody w głowicy. Pracuje w sektorze 40 do 360 stopni. Mechanizm turbinkowy z przekładnią zębatą smarowany jest wodą co przyczynia się do jego niezawodności. Zraszacz posiada również wmontowany wewnętrznie filtr zabezpieczający przed zanieczyszczeniami mechanicznymi. Wbudowane automatyczne sprzęgło zabezpiecza przed przypadkową zmianą kąta zraszania. W zestawie występuje 8 łatwo wymienialnych dysz pozwalających uzyskać optymalny zasięg i wydatek wody. Produkt amerykańskiego producenta marki K-Rain.

FILMY PONIŻEJ PREZENTUJĄ PRACĘ ZRASZACZY


Uwaga: Zamów już dziś bezpłatną wycenę systemu nawadniającego.

Zadzwoń i sprawdź naszą ofertę : 515 – 054 – 712

Jak do nas DOJECHAĆ?

Dane TELEADRESOWE

BAHAM
ul. Janka Wiśniewskiego 26
81-335 Gdynia
tel. 531 00 66 88

e-mail: baham@baham.pl